FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461767
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:00:51 |
| SCORE | 7536 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 3080 Ti Gaming Pro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1569-2208 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|