FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461782
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:04:33 |
| SCORE | 2023 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19043 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1043-85CD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 1253 MHz - max: 1291 MHz |
|---|