FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461812
FurMark (GL) Submitted by maxym on Aug 10, 2025 @ 21:12:37 |
| SCORE | 2448 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 516.91 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F99 - SUB: 1043-170D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1170 MHz - max: 1380 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1043-170D - REV: 5 |
|---|