
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461821
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:14:58 | | SCORE | 12529 |
|---|
| FPS | 206 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475A - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1390 MHz - max: 2461 MHz |
|---|
| max power | 267 W |
|---|
|