FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461868
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:31:11 |
| SCORE | 2548 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 1043-8767 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 91 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (96 W) |
|---|