FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461890
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:36:27 |
| SCORE | 3520 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 561.09 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4440 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C02 - SUB: 1458-3724 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 561.09 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1646 MHz - max: 1874 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (123 W) |
|---|