
|
FurMark(x64) 2.10.0.0 - score ID: 1707006
FurMark (VK) Submitted by BaByBlue69 on Oct 17, 2025 @ 14:36:17 | | SCORE | 18379 |
|---|
| FPS | 305 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5312 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (351 W) |
|---|
|