FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 184102
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Jun 18, 2024 @ 15:05:24 |
| SCORE | 4641 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.271 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10500H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1462-12F2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 551.23 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 870 MHz - max: 1402 MHz |
|---|
| max power | 75 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1462-12F2 - REV: 5 |
|---|