FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1900063
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Nov 30, 2025 @ 14:25:23 |
| SCORE | 2645 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.11.1.251031 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | ASUS TUF Gaming RX 7900 XTX OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1043-506 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 107 MHz - max: 2398 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| max power | 382 W |
|---|