FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1902600
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Nov 30, 2025 @ 23:48:05 |
| SCORE | 2042 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.11.1.251031 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D98 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7040 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
| GPU1 | XFX RX 9070 Quicksilver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8710 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 615 MHz - max: 2476 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| max power | 246 W |
|---|