FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1951766
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Dec 11, 2025 @ 06:19:27 |
| SCORE | 4503 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 103C-8D2C - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 34 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 3 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 103C-8E38 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2250 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|