FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1957992
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Dec 12, 2025 @ 15:51:37 |
| SCORE | 3116 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 19DA-3675 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|