FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1965290
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Dec 13, 2025 @ 22:14:27 |
| SCORE | 1239 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.57 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 3080 Ti AMP HoloBlack 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 19DA-2612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 1006 MHz |
|---|
| max power | 39 % TDP (136 W) |
|---|