FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1970866
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Dec 14, 2025 @ 22:51:15 |
| SCORE | 2083 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E06 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7040 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 500 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 4080 Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1462-5111 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2776 MHz |
|---|