FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1972232
FurMark (GL) Submitted by XXX on Dec 15, 2025 @ 09:36:40 |
| SCORE | 17443 |
|---|
| FPS | 290 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6314 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 1750 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5080 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89DE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|