FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1984966
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Dec 18, 2025 @ 01:13:21 |
| SCORE | 1386 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8331 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 1025-1876 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 2750 MHz |
|---|
| max power | 138 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|