
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2020970
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Dec 25, 2025 @ 15:18:07 | | SCORE | 841 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 24.12.1.241127 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5C9 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 92 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| max power | 170 W |
|---|
|