FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2080680
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Jan 6, 2026 @ 15:34:16 |
| SCORE | 1827 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D97 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7040 |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 7377-1401 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|