FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2094530
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Jan 9, 2026 @ 04:52:54 |
| SCORE | 4514 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX 2000E Ada Generation/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9955HX 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1F4C-B021 - REV: D8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 93 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 2000E Ada Generation |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28B0 - SUB: 10DE-1871 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|