
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2103437
FurMark Knot (VK) Submitted by Hawkeye2222 on Jan 10, 2026 @ 18:37:07 | | SCORE | 2652 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-1002 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 164 MHz - max: 2262 MHz |
|---|
| max power | 310 W |
|---|
|