
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2109433
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Jan 11, 2026 @ 19:42:37 | | SCORE | 3430 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 136 MHz - max: 2887 MHz |
|---|
| max power | 374 W |
|---|
|