
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2115441
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Jan 13, 2026 @ 01:03:33 | | SCORE | 3575 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5304 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 110 °C |
|---|
| core clock | min: 159 MHz - max: 2440 MHz |
|---|
| max power | 393 W |
|---|
|