FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2136857
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Jan 17, 2026 @ 04:07:31 |
| SCORE | 4371 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6314 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 196E-1430 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2918 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|