FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2161741
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Jan 21, 2026 @ 22:26:15 |
| SCORE | 3520 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5403 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 207 MHz - max: 2935 MHz |
|---|
| max power | 326 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|