
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2167273
FurMark Knot (VK) Submitted by Stasilutz on Jan 23, 2026 @ 00:33:49 | | SCORE | 3137 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2423 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1345 MHz - max: 2600 MHz |
|---|
| max power | 386 W |
|---|
|