FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2168891
FurMark Knot (GL) Submitted by taichi81 on Jan 23, 2026 @ 11:19:16 |
| SCORE | 1965 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251223 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1600 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 89 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5411 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1836 MHz - max: 2667 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| max power | 449 W |
|---|