FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2178453
FurMark (GL) Submitted by LUIZBISOMEM on Jan 25, 2026 @ 00:01:31 |
| SCORE | 7685 |
|---|
| FPS | 128 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251223 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D99 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2434 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 19 MHz - max: 2484 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| max power | 160 W |
|---|