FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2180057
FurMark (GL) Submitted by poctacek on Jan 25, 2026 @ 10:07:14 |
| SCORE | 11771 |
|---|
| FPS | 196 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251223 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1043-50C - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1322 MHz - max: 1827 MHz |
|---|
| max power | 270 W |
|---|
| GPU1 | Zkladn grafick adaptr Microsoft |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C6 |
|---|