
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2235481
FurMark Knot (VK) Submitted by fops on Feb 5, 2026 @ 20:14:43 | | SCORE | 1295 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.333 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2643 v4 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel Arc B580 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 8086-1100 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 164 W |
|---|
|