FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2256885
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Feb 10, 2026 @ 13:02:15 |
| SCORE | 148 |
|---|
| FPS | 2 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.323 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 6688-790 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1300 MHz |
|---|
| max power | 44 W |
|---|
| GPU1 | Intel Arc B580 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 8086-1100 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|