
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2257554
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Feb 10, 2026 @ 16:22:25 | | SCORE | 1259 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.333 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1849-6010 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2300 MHz |
|---|
| max power | 218 W |
|---|
|