FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2269032
FurMark Knot (GL) Submitted by Okiakuma on Feb 13, 2026 @ 06:18:34 |
| SCORE | 2403 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D32 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 4080 SUPER Expert 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-511C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|