
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2298507
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Feb 19, 2026 @ 22:51:59 | | SCORE | 7785 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F07 - SUB: 1043-8671 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 127 % TDP (223 W) |
|---|
|