FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2298548
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Feb 19, 2026 @ 23:04:57 |
| SCORE | 7606 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24DC - SUB: 1558-7715 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 1290 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 155 W |
|---|