FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2301828
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Feb 20, 2026 @ 18:44:17 |
| SCORE | 807 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1043-8882 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 10DE-120F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1481 MHz - max: 1772 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP |
|---|