FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2315667
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Feb 23, 2026 @ 17:16:43 |
| SCORE | 575 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1D05-1243 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5186 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 22 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1D05-1243 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2370 MHz - max: 2596 MHz |
|---|