FurMark(x64) 2.10.0.0 - score ID: 2323973
FurMark Knot (GL) Submitted by tych45 on Feb 25, 2026 @ 16:23:29 |
| SCORE | 3282 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 125H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 17AA-3803 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10DE-167C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| core clock | min: 2790 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP |
|---|