FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2331171
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Feb 27, 2026 @ 07:46:16 |
| SCORE | 1788 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3090 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 10DE-1618 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 43 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 376 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 24 % TDP |
|---|