
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2336193
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Feb 28, 2026 @ 09:23:38 | | SCORE | 1463 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1043-887C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1808 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (129 W) |
|---|
|