FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2338055
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Feb 28, 2026 @ 17:09:20 |
| SCORE | 2955 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1043-8882 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 102 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5080 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89DE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2820 MHz - max: 3270 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP |
|---|