
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2351271
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 3, 2026 @ 18:03:09 | | SCORE | 11342 |
|---|
| FPS | 188 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.260108 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 1462-3955 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 501 MHz - max: 2242 MHz |
|---|
| max power | 290 W |
|---|
|