FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2353311
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 4, 2026 @ 06:20:48 |
| SCORE | 2191 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 736 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP |
|---|