
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2361287
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 6, 2026 @ 03:33:04 | | SCORE | 18561 |
|---|
| FPS | 308 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.76 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-418C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.76 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 2656 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (365 W) |
|---|
|