FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2373315
FurMark (GL) Submitted by ionnight on Mar 8, 2026 @ 18:38:19 |
| SCORE | 8823 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 2558 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (197 W) |
|---|