FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2378108
FurMark Knot (GL) Submitted by Darebear089 on Mar 9, 2026 @ 21:32:42 |
| SCORE | 4731 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E06 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 129 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 5090 Suprim SOC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5301 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1260 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|