FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2397826
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 14, 2026 @ 14:17:53 |
| SCORE | 1975 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E34 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 5070 Ti Ventus 3X OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 2176 MHz - max: 2708 MHz |
|---|