
|
FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2409036
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 16, 2026 @ 23:42:56 | | SCORE | 377 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 970 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.205 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 970 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C2 - SUB: 10DE-1131 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 516.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1089 MHz - max: 1279 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (184 W) |
|---|
|