
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2410745
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 17, 2026 @ 13:13:49 | | SCORE | 2058 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 196E-143C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2602 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 77 % TDP (226 W) |
|---|
|