
|
FurMark(x64) 2.8.1.0 - score ID: 2414738
FurMark Knot (VK) Submitted by Asds on Mar 18, 2026 @ 13:07:37 | | SCORE | 1045 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3070 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 10DE-14B2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1996 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (261 W) |
|---|
|