
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2415793
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 18, 2026 @ 17:51:44 | | SCORE | 3092 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5306 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 58 % |
|---|
| max core temperature | 37 °C |
|---|
| core clock | min: 1012 MHz - max: 2490 MHz |
|---|
| max power | 10 % TDP (58 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 17AA-C675 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (450 W) |
|---|
|